Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Suburta šeima: pamokos išmoktos per drąsą ir meilę“.

Marijampolės savivaldybės administracija kartu su Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto Pedagogikos, menų ir socialinio darbo katedra, Lietuvos socialinio darbo mokyklų asociacija ir Marijampolės socialinės pagalbos centru organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „SUBURTA ŠEIMA: PAMOKOS IŠMOKTOS PER DRĄSĄ IR MEILĘ“.

Konferencija skirta esamiems globėjams ir įtėviams, šeimoms, kurios dalyvauja globos ar įvaikinimo procese, budintiems globotojams, specialistams, dirbantiems globos ir įvaikinimo srityje,  bei visiems besidomintiems globos ir įvaikinimo tema. Konferencijoje bus aptariamos  aktualios problemos, su kuriomis susiduria vaikai ir jų globėjai. Pasidalinsime gerąja patirtimi ir sėkmės istorijomis siekiant pokyčių, kurie atveria kelią efektyviai spręsti kylančius globos ir įvaikinimo iššūkius, stiprinti šeimoje savitarpio supratimą, atsakomybę ir pagarbą.

Konferencijos tikslas – skatinti vaiko globą ir įvaikinimą, dalintis  gerąja globos, įvaikinimo ir darbo su globėjais, įtėviais ir budinčiais globotojais patirtimi. 

Konferencija vyks virtualiai, ZOOM platformoje,  2021 m. balandžio 8 d. Pradžia 10.00 val.

Tiksli prisijungimo nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems konferencijos dalyviams prieš konferenciją.

Konferencijos dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Registracija el. paštu  skirtingugaliuvaikai@gmail.com

 Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę ir atstovaujamą įstaigą ar organizaciją.

Daugiau informacijos el. p.: sal.kara@mkolegija.ltsvajone.rainiene@marijampole.ltdirektore@mspc.lt

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sutinku su privatumo politika

X
Skip to content